22.03.2015

Białe mieszkanie

mieszkanie, w którym trochę pomagałam: kuchnia niewielka i nieustawna wymagała odrobiny gimnastyki umysłowej. Właściciele od początku mieli pomysł, ma być biało i betonowo. I z powodzeniem to realizują.

6 komentarzy:

 1. Szkoda, że nie widać kuchni z jakieś perspektywy, a tu framenty, jak zdania z kontekstu. dziwi mnie dostawka (przedostatnie zdjęcie) do szafek pod oknem. Zagraca, po co biały kontakt, białe listwy i to nieszczęsne łączenie blatów.
  Zawsze mnie dziwi- chcę mieć beton, surowiznę i przemysł, a potem jęki, oj jak to ocieplić, jakie dać firanki i podusie. Już tałatajstwo weszło na stól, bieżniczek z wyciętym wzorem bliżej baroku, storczyk w srebrnym wazoniku to oddech poprzedniej dekady. Już zagracono kuchenny blat. Za miesąc wnętrze bedzie upstrzone galeryjkami, napisem love, serduszkami itp. A na forum placzliwe: "jakie firanki?" (pewnie rzymskie rolety z deccorii). Chciałabym zobaczyc za rok. Wyjdzie, nazwę to sweet glamour concrete. Było wenge, była Prowansja, niech żyje beton w połysku upstrzony drobiazgiem, jak pomnik guanem golębi.
  Pozdrawiam
  Karola

  OdpowiedzUsuń
 2. A mnie się podoba.. fajny styl:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie sięnie podobają 'betonowe' projekty, nie wiem co w nich ludziom pasuje, może to tylko chwilowa moda?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też nie jestem przekonany do tego szału na beton, jak dla mnie beton bardzo słabo wygląda

  OdpowiedzUsuń
 5. Biednie to wygląda, biednie i nieprzytulnie, w życiu bym nie chciala w czymś takim mieszkać!

  OdpowiedzUsuń
 6. Moim zdaniem świetne wnętrza! Bardzo mi się podoba ten styl urządzania wnętrz!

  OdpowiedzUsuń