04.01.2014

remont łazienki

remont w łazience wymusiła konieczność wstawienia do niej pralki i suszarki z jednoczesnym zachowaniem liczby elementów wyposażenia: wanny i kabiny prysznicowej, miski i bidetu, umywalki oraz jak największej ilości szafek, szuflad, schowków i blatu na kosmetyki. Przy skosie z drzwiami i bardzo niskim parapecie okna wymagało to dużych zmian.
Układ obecny:


Łazienka po zmianach:

Styl nowoczesno-skandynawski, białe "cegiełki", drewniane elementy blatu i parapetu okna w połączeniu z dużymi szarymi płytkami gresowymi. Jasno i mimo wszystko przestronnie.

13 komentarzy:

 1. piękna! można wiedzieć co to za płytki gresowe?

  OdpowiedzUsuń
 2. Są to płytki 60 x 60 cm Nowa Gala kolekcja Trendstone, kolor Ts 13 czyli ciemnoszare.

  OdpowiedzUsuń
 3. Łazienka jak ze snów, ahh dawno nie mieliśmy takiego remontu :) zazdroszczę trochę

  OdpowiedzUsuń
 4. Post jest dosyć stary, ale czy ktoś zna dokładne wymiary tej łazienki? Jestem na etapie przebudowy domu i bardzo podoba mi się funkcjonalność tego pomieszczenia.
  Pozdrawiam, Ola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. łazienka ma wymiary 2,86 m (ściana z oknem) na 2,98 m. Wnęka z prysznicem i szafką na pralkę ma około 80 cm głębokości , a ściana z wanną jest szeroka na około 150 cm.

   Usuń
 5. Bardzo piękna łazienka!

  OdpowiedzUsuń
 6. Łazienka rozplanowana co do centymetra! Super! Ciekaw jestem jak bardzo mienił by się końcowy efekt gdybyś miała butle grzewczą

  OdpowiedzUsuń
 7. Niesamowite są te łazienki. Chyba każdy chciałby taką mieć. Moja sypialnia jest takiej wielkości :D Ja mam teraz mały remoncik i zostały mi do wybrania baterie wannowe. Cała reszta poszła dość gładko.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale ładnie. Wygląda niesamowicie. Zdecydowanie jakbym robiła remont u siebie to szłabym w ten styl.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ojej, jak to świetnie wygląda. Aż sam chciałbym taką łazienkę w swoim domu :) Może za kilka lat coś mi się uda z tym zrobić, póki co jedynie mogę podziwiać Twoje arcydzieło. Gratuluję inwencji twórczej i życzę dalszych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Tadeusz Kosowski18 grudnia 2018 03:48

  Dobrym pomysłem jest też zamontowanie w łazience pompo rozdrabniacza https://www.dostudni.pl/pompo-rozdrabniacz-sanigena-2,id1861.html. Główną funkcją takiego urządzenia jest ochrona kanalizacji przed zapchaniem, co czasami się zdarza. Jej naprawa może być czasem dosyć kosztowna, więc warto się zabezpieczyć w ten sposób.

  OdpowiedzUsuń
 11. Często remont łazienki wiąże się z tym, iż jest dość poważnym przedsięwzięciem. Moim zdaniem bardzo ważnym aspektem jest przede wszystkim wymiana instalacji https://www.uponor.pl/pl-pl/instalacje/ o której dość często się zapomina. Jestem przekonany, że w takim przypadku na pewno nasza nowa łazienka będzie służyła przez lata.

  OdpowiedzUsuń